Na spletni strani uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov.

Več o temV redu
prevozi po cesti transport logistika fiata

Kontakti

 

Iztok Slanič | direktor
iztok.slanic@interlogis.si

 

tel: 04 231 94 94
fax: 04 231 94 90
gsm: 031 663 236

 

Andrej Galičič | vodja področja logistike, varnostni svetovalec za prevoz nevarnega blaga

andrej.galicic@interlogis.si

 

tel: 04 231 94 86
fax: 04 231 94 90
gsm: 031 663 243

 

Irena Knez | področje zbirni promet

irena.knez@interlogis.si

 

tel: 04 231 94 82
fax: 04 231 94 90
gsm: 031 663 249

 

Mojca Šifrar | področje zbirni promet

mojca.sifrar@interlogis.si

 

tel: 04 231 94 84
fax: 04 231 94 90
gsm: 031 663 245

 

Damijan Rakovec | področje logistike in distribucija

damijan.rakovec@interlogis.si

 

tel: 04 231 94 96
fax: 04 231 94 90
gsm: 031 673 242

 

Justin Slanovec | področje kamionski prevozi

justin.slanovec@interlogis.si

 

tel: 04 231 94 91
fax: 04 231 94 90
gsm: 031 663 246

 

Maja Vehovec | področje kamionski prevozi

maja.vehovec@interlogis.si

 

tel: 04 231 94 80
fax: 04 231 94 90
gsm: 031 663 247

 

Primož Žnidaršič | vodja področja interkontinentalnih prevozov, vodja področja carinsko posredništvo

primoz.znidarsic@interlogis.si

 

tel: 01 520 65 20
fax: 01 520 65 24
gsm: 031 663 248

 

Nada Gliha | področje carinsko posredništvo, Intrastat

nada.gliha@interlogis.si

 

tel: 059 225 815
fax: 01 520 65 24
gsm: 030 321 303

 

Bojan Primc | področje carinsko posredništvo, Intrastat

bojan.primc@interlogis.si

 

tel: 059 225 817
fax: 01 520 65 24
gsm: 031 678 852

 

Zoran Držanič | področje carinsko posredništvo

zoran.drzanic@interlogis.si

 

tel: 059 225 836
fax: 01 520 65 24
gsm: 031 340 821

 

Andrej Ozebek | Komercialni direktor

andrej.ozebek@interlogis.si

 

tel: 059 225 835
fax: 01 520 65 24
gsm: 031 398 154

 

Danica Lah | Področje carinsko posredništvo

danica.lah@interlogis.si

 

tel: 059 225 837
fax: 07 495 74 26
gsm: 041 601 102

 

Andrej Šebjan | Področje carinsko posredništvo

andrej.sebjan@interlogis.si

 

tel: 059 225 837
fax: 07 495 74 26

 

Nataša Bogovič | Področje carinsko posredništvo

natasa.bogovic@interlogis.si

 

tel: 059 225 837
fax: 07 495 74 26

 

Mirela Tatić | Področje interkontinentalnih prevozov

mirela.tatic@interlogis.si

 

tel: 059 225 816
fax: 01 52 06 524
gsm: 030 478 600